آشنایی با مراکز خرید تفلیس

‌وگذار در مرکز ها خرید یک کدام از لذت‌های اصلی سفرهای فرنگی برای گردشگران میباشد. تفلیس گرجستان در کنار جالب‌های فراوان تاریخی و طبیعی نظیر کلیسای اسمیندا سامبا، کارتلیس ددا، قلعه ناریکالا، شهر کهن، پل دوستی و… مرکزها خرید هیجان‌انگیزی داراست. بناهایی امروزی با ارائه گونه های تور کیش تولیدات و تجهیزات تفریحی که گردشگران این شهر را به خیر مشغول می نماید. بازدیدکنندگان در هر سن و سالی که باشند حتی در‌صورتی‌که خرید برایشان در حق تقدم نباشد، به خیر و خوبی درین مرکز ها مشغول گردیده و از لحظات سفرشان لذت میبرند. در‌این نوشته‌ی‌علمی از خبرنامه علی پدر با مرکز ها خرید تفلیس آشنا می‌شویم.


نمی‌قدرت به تفلیس هجرت کرد ولی از راءس خرید پهناور و باشکوه تفلیس کالا در غرب این شهر، در 16 کیلومتری بزرگ راه دیوید آقماشنبلی دیدن نکرد. تفلیس کالا که به دنیای مد تفلیس آوازه داراست، یک کدام از مرکزها خرید تفلیس میباشد که مبنی بر اصول معماری سبز پباده سازی و ایجاد شده است و دیده هر تماشاچی‌ای را به خویش خیره می نماید. بیشتراز 130 واحد تجاری درین راس خرید اشکال کالاها را از برندهای مطرح عالم ارائه می نمایند. هزار مترمربع فضای تفریحی برای این شرکت در لحاظ تور قشم ارزان گرفته گردیده تا رضایت بازدیدکنندگان و گردشگران را تامین نماید. فودکورت، کافه، تالار سینما، پارکینگ مخصوص، هایپرمارکت و… از سایر تجهیزات تفلیس فرآورده میباشد که تجربه تکرارنشدنی از خرید را برای بازدیدکنندگان به ارمغان میاورد.

۲. ایست پوینت (East Point)

در شرایطی که مایل می باشید بعداز خرید به سینما بروید مطلقا از راءس خرید ایست پوینت دیدن فرمائید. این موسسه نادر‌نظیر علاوه بر بیشتراز 150 واحد تجاری دارنده تعدادی تالار سینما از پاراگراف سینما سه‌بعدی میباشد که خصوصیت متمایز آن شده‌است. علاوه بر اینها زمین بازی خردسال ها، باشگاه خردسالان، دکان‌های دارای شهرت اثاثیه‌بازی، تالار بولینگ، رستوران‌هایی با غذاهای متنوع، کافه‌ها و… نیز ایست پوینت را به یک راس خرید ایدئال در تفلیس تبدیل نموده است. این راس خرید که در اتوبان کاختی تفلیس واقع گردیده، مسافت چندانی تا راس شهر ندارد و از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران شهر تفلیس میباشد.

ساختمان چهار طبقه مرانی جنس در خیابان روستاولی واقع شده‌است. این راس خرید دربین مرکزها خرید تفلیس برای کسانی مطلوب میباشد که طاقت آشفتگی و ازدحام مرکزها خرید وسیع را ندارند. مرانی محصول با ارائه تولیدات متنوع از معتبرترین برندهای روز جهان در کنار امکاناتی نظیر رستوران، کافه، پارکینگ و… رضایت بازدیدکنندگان را جلب مینماید. ساعت عمل این راءس خرید از 10 صبح تا 10 شب میباشد.

۴. راس خرید گالریا تفلیس (Galleria Tbilisi)

ساختمان شیشه‌ای و سپید راءس خرید گالریا تفلیس در خیابان اسم‌آشنای روستاولی نزدیک میدان آزادی دیده هر رهگذری را به خویش خیره مینماید. این راس خرید امروزی در تفلیس نسبتا نو میباشد و اشخاص متعددی عشق‌مند به خرید کردن از آن میباشند. گونه های تولیدات از برندهای مشهور عالم در واحدهای تجاری این شرکت به بازدیدکنندگان ارائه می‌گردد. شهربازی کودک ها، باشگاه ورزشی، تالار بولینگ، آمفی نمایش زنده، رستوران‌‌هایی نظیر کی اف سی، مک دونالد، کافه و… از تجهیزات دیگر راس خرید گالریا تفلیس میباشد که تایم ها خوشی را برای بازدیدکنندگان رقم میزند. طبقه انتها این راس خرید ایوان بزرگی داراست که علاوه بر داشتن فضایی قشنگ، نمایی باشکوه از شهر تفلیس را به اکران می گذارد.

انتها هفته‌ها در اطراف میدان آزادی شهر تفلیس بازار به هم ریخته و پرازدحامی را می بینید که به درای بریج مارکت پر اسم و رسم میباشد. در‌این بازار محصول ها صنعت های دستی، سوغاتی‌های محلی، زیورآلات دست ساز، ظروف شیشه‌ای، نقره‌جات، فرش و گلیم و… عرضه می شود. گشت‌وگذار در درای بریج مارکت برای عشق‌مندان به تولید ها سنتی و عتیقه بسیار دلپذیر خواهد بود. دربین مرکزها خرید تفلیس که طولانی تر امروزی و به‌روز میباشند، بازدید از درای بریج مارکت لطف خاصی داراست. در صورتی‌که قصد دارید برای دوستانتان سوغاتی از شهر تفلیس تنظیم فرمایید، در‌این بازار تعیین‌های نیکی پیش رویتان خواهد بود. یادتان باشد ساعت کار این بازار از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر میباشد.

۶. تفلیس سنترال (Tbilisi Central)

در شرایطی‌که به‌دنبال راس خریدی در راءس شهر تفلیس می باشید، مطلقا از راءس خرید امروزی و شیک تفلیس سنترال دیدن فرمایید. این پاساژ در مساحتی حدود 47 هزار مترمربع سازه شده‌است. در واحدهای تجاری تفلیس سنترال گونه های تولید ها نظیر پوشاک، کفش، کیف، زیورآلات، محصول ها مرتبط با کودک ها و… را می توانید خریداری نمایید. در طبقه نخستین این راس خرید یک آلبوم طلای بسیار وسیع را می بینید که زوج‌های برنا در هم اکنون خرید از آن می باشند. علاوه بر خرید، رستوران‌ها و کافه‌های این موسسه نیز لحظات خوشی را برای شما و عزیزانتان به ارمغان می آورند. در خارج محوطه گروه نیز فروشندگان محلی به فروش میوه و صیفیجات نو سرگرم می‌باشند. از ساعت 10 صبح تا 10 شب میتوانید به تفلیس سنترال بروید و از گشت‌وگذار و خرید در آن لذت ببرید.

خیابان پکینی در تفلیس مانند بخش اعظمی از خیابان‌های شهرهای کشور‌ایران میباشد که راءس خرید برای مردم محسوب می شوند. در هر دو طرف این خیابان فروشگاه‌ها محصولاتی از برندهای دارای شهرت جهان نظیر منگو، لوتو، ریباک، پوما، بنتون، کالینز و… را به اشخاص ارائه می‌نمایند. رستوران‌ها، کافه‌ها و فست‌فودهای فی مابین‌المللی در خیابان پکینی همچون مک دونالد و نیویورک‌برگر آیتم‌هایی بسیار مناسب برای بازدیدکنندگان میباشند تا بعداز یک گام زدن طولانی غذاها و آبمیوه‌هایی خوشمزه گوارای وجود نمایند.

۸. راس خرید کارواسلا (Karvasla)

یکی مرکزها خرید تفلیس راس خرید وسیع کارواسلا در خیابان دادیانی میباشد که لحاظ هر رهگذری را به خویش جلب مینماید. این راس خرید دوستداشتنی و پرطرفدار در 8 طبقه و با واحدهای تجاری بی‌شمار گونه های تولید ها در طیف قیمتی مختلف را ارائه مینماید. در کنار خرید پوشاک، کفش، کیف، زیورآلات، ساعت، اثاثیه خانگی، تولیدات مرتبط با خردسال ها و… می توانید از دیگر تجهیزات این موسسه نظیر رستوران‌ها، کافه‌ها، زمین بازی خردسال ها و… استعمال فرمایید. به خیال و خاطر داشته باشید می توانید از ساعت 10 صبح تا 9 شب به راس خرید کارواسلا بروید.

۹. سیتی متاع گلدانی (City Mall Gldani)

پباده سازی و تولید سیتی کالا گلدانی بسیار ویژه و شایان توجه میباشد. این راس خرید در 7 طبقه و با بیش تر از 100 واحد تجاری اشکال محصول ها کاربردی و موردنیاز از برندهای گوناگون را در چنگ بازدیدکنندگان قرار میدهد. از ساعت 9:30 صبح تا 10 شب وقت دارید به سیتی جنس گلدانی راز بزنید و لحظات خوشی در کنار ملازمان خویش در هجرت به تفلیس داشته باشید.

۱۰. راس خرید لیلو (Lilo Mall)

اهمیت راس خرید لیلو که در سال 1991 تاسیس گردیده، در نزدیک بودن آن به فرودگاه تفلیس میباشد. این موسسه پهناور در 35 هکتار و با بیشتراز 6 هزار واحد تجاری به بهره برداری رسیده میباشد. راءس خرید لیلو با ارائه تولیدات متنوعی همچون پوشاک، کیف، کفش، تولیدات آرایشی و بهداشتی، جواهرات، خرقه نوباوه و… از مهم ترین مرکزها خرید تفلیس به شمار میاید. علاوه بر این راس خرید لیلو تولید ها دکان‌های ناحیه و کشورهای هم‌مرز گرجستان را نیز تامین می‌نماید. با وجود اینکه راءس خرید لیلو 30 کیلومتر دورتر از شهر تفلیس میباشد البته گردشگران به راحتی خویش را با آژانس به آنجا می رسانند تا یک خرید لذت‌بخش را تجربه نمایند. ساعت کاری این موسسه از 7 صبح تا 5 بعدازظهر میباشد.

۱۱. راس خرید اوراسیا (Eurasia Shopping Mall)

در حالتی که به کالاهای مد روز عشق و علاقه متعددی دارید و خبر‌ها شایسته ترین و مشهورترین برندهای عالم را دنبال میکنید، بی تردید در هجرت به شهر تفلیس به راس خرید اوراسیا راز بزنید. راءس خرید امروزی اوراسیا در سال 2010 در مساحتی حدود 7400 مترمربع گزینه افتتاح قرار گرفت. این پاساژ 5 طبقه که در خیابان قدمت خیزانیشولی 15 جای‌دارد با بیشتراز 100 واحد تجاری به ارائه تولیدات دارای شهرت‌ترین برندهای دنیا میپردازد. راس خرید اوراسیا با امکاناتی نظیر اشکال رستوران، کافه، پارکینگ، فضای سبز، بوستان بازی خردسالان، باشگاه و… از ساعت 10 صبح تا 8 شب در سرویس بازدیدکنندگان میباشد و لذتی دوچندان از خریدی مناسب را قسمت آنان میکند.

۱۲. راءس خرید مگالین (Megaline)


راءس خرید مگالین در خیابان وکوئا به صورت تخصصی و عمده به ارائه کالاهای خانگی میپردازد. ولی محصول ها دیگری نظیر پوشاک، رایحه، کفش و… نیز در‌این راس خرید موجود است. راءس خرید مگالین همگی روزه از ساعت 11 صبح تا 8 شب صاحب خانه بازدیدکنندگان و گردشگران تفلیس میباشد.

۱۳. راس خرید جی تی سی (GTC)


تولیدات متنوعی مانند پوشاک و جین، جواهرات و زیورآلات، کفش، ساعت، لوازم‌بازی، اسباب و اثاث خانگی و… از برندهای دارای اسم و رسم سایت گردشگری هم اقلیم جهان را میتوانید در جی تی سی پیدا فرمائید. در کنار خرید میتوانید از تجهیزات متنوعی نظیر رستوران‌ها، کافه‌‌ها و زمین بازی خردسالان به کارگیری نمایید و به سینما و حتی گلشن وحش این شرکت بروید. این راءس خرید امروزی در خیابان وکوئا تفلیس واقع گردیده و از ساعت 11 صبح تا 8 شب پذیرای بازدیدکنندگان میباشد.


در هجرت به تفلیس خوشگل با جاذبه‌های توریسم جالب، صد رد صد برای بازدید از مرکز ها خرید تفلیس برنامه‌ریزی فرمائید. لذت یک خرید سهل، به‌صرفه و متنوع را به خودتان کادو بدهید.

/ 0 نظر / 18 بازدید