بهترین شهرهای ایران کدامند؟

زیباترین شهر کشور ایران کدام میباشد؟


سوالی بسیار معضل برانگیز را مطرح میکنیم؟ سوالی که هر شخصی برایش پاسخی و نظری غیر وابسته گوناگون دارااست. به لحاظ زیباترین شهر کشور‌ایران کدام میباشد؟ کیش فکر کنید که یک گردشگر فرنگی به جمهوری اسلامی ایران مهاجرت نموده است و از شما می‌خواهد خوشگل ترین شهر کشور ایران را به وی معرفی فرمایید. فقط هم میتوانید اسم یک شهر را بگویید. از چه شهری اسم میبیرید؟


هرکدام از شهرهای کشور ایران زیبایی یگانه خویش را دارا‌هستند و اشخاصی که بدین سوال فکر میکنند، به مشقت یک جواب برای آن پیدا می‌نمایند. شاید در حالتی که بپرسیم اولی نامی که به ذهنتان رسید بگویید، شل خیس باشید. در جواب میتوانید استدلال گزینش زیباترین شهر در کشور‌ایران را بگویید. در کامنت ها جواب این سوال را بدهید.


اما در روزنامه ی توریسم الی گشت تنی چند از زیباترین شهر های کشور‌ایران را به شما معرفی می‌کنیم. شهرهایی که هرکدام با عناوینی همچون سرسبزترین، پرآب ترین، شایسته ترین، دیدنی ترین و مشهور ترین شناخته می گردند. برای هر تیتر می اقتدار نمونه های بیشماری زد که تحت عنوان مثال یک شهر را تحت عنوان شهر زیبای جمهوری اسلامی ایران اسم میبریم.

میان شهرهای زیبای کشور‌ایران کدام را می پسندید؟


بیایید مقداری خودخواهانه سخن کنیم. به حقیقت که کشور‌ایران زیباترین میهن عالم مخصوصا برای اضافه ما اهل ایران هاست. صلح هلندی داشتم که چندین سالی را کشور‌ایران معاش قشم کرده بود و کشور ایران را بسیار خوشگل تعریف‌و‌تمجید میکرد. شیفته پستی و بلندی طبیعت کشور‌ایران بود. از اینکه می توانست با دو ساعت رانندگی خویش را از کوه دماوند به بیابان مرنجاب برساند. یا این که از شهری نا مرتب مانند تهران به جنگلی سرسبز با یک ساعت رانندگی برود، تعجب می‌کرد. کنار دریا جنوب و چابهار را بسیار دوست داشت و ایرانگردی قهار بود.


این حس را اکثری از ایرانیان به هنگام کشور‌ایران گردی و مهاجرت به جاهای جالب کشور‌ایران دارا هستند. غروری که از دیدن زیباترین بخشها جمهوری اسلامی ایران به ما دست میدهد. شهرهای جالب جمهوری اسلامی ایران لیست بلند بالایی دارا هستند. زیباترین شهر غرب سرزمین را می قدرت کرمانشاه یا این که سلام یا این که شهرهای استان کردستان دانست. پلنگان یک کدام از پر اسم و رسم ترین شهرهای جمهوری اسلامی ایران میباشد که قشنگ ایجاد شده است. با شهرهای بالای ابرها در مقاله «معرفی اقیانوس های ابری کشور‌ایران» آشنا گردید.

زیباترین شهر کشور ایران برای هجرت


از آنجایی که پاسخ های متفاوتی به سوال زیباترین شهر جمهوری اسلامی ایران کجاست؟ می اقتدار اعطا کرد؛ به سراغ دیگر تارنما ها و نظرسنجی های آنان رفته ایم. سایتی مانند Culturetrip زیباترین شهرهای کشور‌ایران به ترتیب هجرت را اینطور بیان مینماید. این وبسایت ۸ شهر زیبای کشور‌ایران را مذکور میباشد.


   اصفهان

   شیراز

   پاسارگاد و پرسپولیس

   یزد

   کاشان

   تهران

   جزیره قشم

   اهواز


عروس شهرهای کشور‌ایران، رامسر


در بین شهرهای استان های شمالی و استان مازندران، به رامسر کنیه عروس شهرهای کشور ایران داده اند. شهری که دریا، بیشه، طبیعتی سرسبز، آبشارها و دریاچه ها و خلاصه هر آنچه که زیباست دارااست. زیباترین روستاهای جمهوری اسلامی ایران و سرسبز ترین شهر های کشور‌ ایران را درین شهرستان پیدا می‌کنید. مکان هایی مانند جواهرده، بیشه های دالخانی، صفارود و بخش اعظمی دیگر را اینجا خواهید یافت. اصلی ترین تله کابین جمهوری اسلامی ایران را در‌این شهر خواهید یافت. تله کابینی که از بالای بیشه های سرسبز مازندران می گذرد. تماشای گله های اسب رها گردیده در دشت های سبز جواهر قریه در هوایی مه آلود، قادر است زیباترین حیطه کشور‌ایران باشد. با پر اسم و رسم ترین و شایسته ترین شهرهای شمال در مقاله «معرفی بی نقص شهرهای شمالی کشور ایران» آشنا گردید.

شایسته ترین و زیباترین شهر کشور ایران برای معاش


در صورتیکه از شما بپرسند زیباترین شهر در جاهای دیدنی ایران برای معاش کدام شهر میباشد، چه پاسخی می دهید؟ بیایید یه خرده با اعتنا به آمار جهانی جواب این سوال را بدهیم. سازمان ملل با در لحاظ به دست آوردن فاکتورهای بسیار، شهر تبریز را در مرتبه نخستین قرار داده میباشد. سکو اولیه را تحت عنوان زیباترین شهر کشور ایران هم برای معاش و هم برای مهاجرت تبریز از آن خویش نموده است. شهری با مساجد، میادین، بوستان ها، آب و هوای پاک، بازاری لبریز رونق و غذاهای محلی عالی که برای معاش مطلوب میباشد. همین طور بیش تر گردشگران اروپایی این شهر را به خیال و خاطر آب و هوایی که دارااست، دوست دارا‌هستند. بعد از تبریز، ۵ شهر زیبای کشور ایران برای معاش به ترتیب ذیل می‌باشند. بیان شده میباشد که استاندارد معاش در‌این شهرهای کشور‌ایران فراتر از سایر شهرهاست. برای رزرو بلیط هواپیما به هر مورد از شهرهای زیبای کشور ایران می‌توانید روی اسم آن کلیک نمایید.


   تهران

   اصفهان

   مشهد

   قم

   ارومیه


خوشگل ترین شهر کشور ایران از حیث گردشگران فرنگی


در شرایطی‌که در این مورد لحاظ گردشگران فرنگی را بپرسید به دو یا این که ۳ پاسخ می رسید. به صورت نمونه در حالتی که تارنما های فرنگی همچون Tripadvisor را بگردید، به اسم شیراز تحت عنوان زیباترین شهر کشور‌ایران می رسید. مطلقا تمامی ایرانیان با این مورد موافقند که یک کدام از زیباترین شهرهای کشور ایران شیراز میباشد. ولی در شرایطی که به تارنما های دیگر بروید، اسم های جدیدی را در اولیه لیست شهرهای زیبای کشور‌ایران پیدا می‌کنید. یکی‌از وب سایت های خبری مطرح جهان سی ان ان، لیستی از قشنگ ترین بخشها کشور‌ایران را منتشر نموده است. در‌این لیست، اولی درجه به عالی قاپو اصفهان اختصاص داده شده‌است.


بعد از آن، بخش ها زیباترین شهرهای کشور‌ایران به ترتیب آورده گردیده اند. قشنگترین دیدنی های ایران که هرکدام در زیباترین شهرهای کشور‌ایران قرار گرفته اند. اسم آن‌ها‌را با شماره در جدول پایین می‌خوانید.

۱- عالی قاپو اصفهان             ۲- ارگ کریمخانی شیراز      ۳- ساختمان بلند آزادی تهران

۴- چشمه های باداب سورت  ۵- منزل بروجردی ها در کاشان           ۶- کارخانه قالی بافی شیراز

۷- گلشن دولت آباد یزد          ۸- عمارت بادگیر تهران        ۹- گلشن های ارم شیراز

۱۰- منزل نور و روشنایی الملک شیراز              ۱۱- آرامگاه های باغی شیراز               ۱۲- مسجد جامع یزد

۱۳- خزینه کوردشت جلفا      ۱۴- دریاچه نمک مرنجاب    ۱۵- صحرای مرنجاب نزدیک کاشان

۱۶- مسجد نصیرالملک شیراز              ۱۷- کاخ نیاوران تهران         ۱۸- کاخ اردشیر جنوب شیراز

۱۹- پاسارگاد          ۲۰- کاخ کوروش پاسارگاد    ۲۱- آرامگاه کوروش کبیر

۲۲- پرسپولیس      ۲۳- مسجد امام اصفهان         ۲۴- مسجد روضه خوان لطف الله اصفهان

۲۵- آرامگاه روضه خوان صفی الدین اردبیلی     ۲۶- سی و سه پل اصفهان    ۲۷- خزینه شاه امیر احمد کاشان

۲۸- صومعه سنت تادائوس ماکو          ۲۹- منزل طباطبایی کاشان   ۳۰- تیمچه کاشان

۳۱- آرامگاه نگهدارنده شیراز                ۳۲- گرمابه نماینده قانونی آباد شیراز    ۳۳- مسجد نماینده قانونی شیراز

۳۴- کلیسای وانک اصفهان                   


جاذبه های بالا را میتوانید تحت عنوان خوشگل ترین شهر های کشور ایران و زیباترین دیدنی های ایران به گردشگران فرنگی معرفی نمائید. شما هم میتوانید بدین لیست بی شمار جاذبه دیگر بیشتر نمایید. زیباترین جاهای جمهوری اسلامی ایران را در غرب، شرق، شمال، جنوب و راءس کشور‌ایران اسم ببرید. شمال غرب کشور ایران مشتمل بر چه شهرهایی میباشد و کدام یک را می اقتدار زیباترین شهر کشور ایران دانست؟ استانهای شمالی را از حافظه نباید موفقیت. حتی می اقتدار زیباترین استان کشور ایران را مشخص و معلوم نمود. قطار تهران رشت یک کدام از زیباترین سفر مسیرهای ریلی کشور‌ایران میباشد که تجربه سفری خاطره انگیز برای کلیه می سازد. برای شناخت بیش تر با این قطار سفارش می‌دهیم مقاله آن را در خبرنامه بخوانید.


   زیباترین شهر کشور ایران از حیث طبیعت چه شهری میباشد؟


هنگامی حرف از طبیعت میشود، به خاطر شهرهای شمال کشور‌ایران میافتیم. رامسر را می قدرت زیباترین شهر جمهوری اسلامی ایران از حیث طبیعت دانست. هر یک سری که تحت عنوان تالیف کننده این نوشته ی علمی، رشت را زیباترین شهر شمال جمهوری اسلامی ایران می‌دانم. به دلیل آن که شهری با تالاب، شبکه های آبی‌رنگ و معماری های زیباست. شما هم ایده ها خویش را برای ما در کامنت بنویسید. عامل گزینش خویش را هم بگویید.


   شهر های خیره کننده کشور ایران چه شهرهایی می باشند؟


درصورتی که پیرو لیست شهرهای خیره کننده جمهوری اسلامی ایران میباشید، اسم های زیادی خواهید یافت. شهرهایی مانند ماخونیک، شهر انسان کوچولوها، اسفراین به جهت داشتن نابینایان بسیار، پاوه به خیال نداشتن لامپ قرمز رنگ و… را می اقتدار اسم موفقیت.


بایستی تصدیق کرد که هریک از اسم هایی که آوردیم، جزو شایسته ترین شهرهای کشور‌ایران برای معاش میباشند. میتوانیم زیباترین شهر کشور ایران را گزینش کنیم. برای بازدید از دیدنی های ایران راهی هجرت شویم و این نعمت را شکر کنیم. شما هم در کامنت ها نظرها خویش را بنویسید و برای ما از زیباترین شهرهای کشور‌ایران بنویسید. شهرهای توریسم کشور ایران را اضافه بشناسیم. میتوانید راهنمای مسافرت به چابهار را بخوانید و با مکان های زیبای جنوب آشنا گردید یا این که میان شهرهای شمالی جمهوری اسلامی ایران زیباییهای کشور ایران را کشف فرمائید.


/ 0 نظر / 5 بازدید