نکات مهم سفر به کیش

نکات مهاجرت به کیش

کیش ; جزیره مرجانی


کیش یک کدام از زیباترین جزیره ها جمهوری اسلامی ایران است که به جهت همین زیبایی , تفریحات و بازارهای متنوع در تمام فصول سال , صاحب خانه مسافرانی است . تور جزیره کیش از قدیم‌الایام از مکان‌های مورد اعتنا گردشگران و تاجران بوده است به گونه ای که علاوه بر بافت امروزی شهر , مکان‌های تاریخی و درخور توجه‌ای دارااست . نمی توان هجرت به‌این جزیره خوشگل را به زمان‌ خاصی از سال محدود کرد . چراکه چه بسا با وجود گرم و شرجی بودن تابستان‌هایش , این فصل هم هواداران مختص تور کیش لحظه آخری خودش را دارااست . اکنون که تصمیم گرفته‌اید این جزیره مرجانی را مشاهده کنید خوب تر است به تعدادی سفارش کی‌سفر اعتنا نمائید تا سفرتان نظم و سامان خیر داشته باشد .

چطور وسایلمان را در مهاجرت کیش گم نکنیم؟


در‌حالتی که از آن گونه از اشخاص می‌باشید که در هر مکان میروید چیزی را جا میگذارید و یا این که بر اثر بی حواسی وسایلتان را گم می کنید خوبتر است با ما همراه باشید . ترفندهایی موجود است که فعالیت حواس‌پرت‌ها را راحت نموده است . برای مثال گم کردن یا این که جا گذاشتن چمدان یکی متداول‌ترین مشکلات در هجرت است . یک کدام از ترفند‌ها نوشتن نام و شماره گوشی تلفن روی یک صفحه و گماردن آن در جیب بیرونی چمدان است . یا این که این‌که برنامه سفرتان را بنویسید و در به عبارتی جیب قرار دهید . برای مثال اسم هتل و شهری که به آن مسافرت میکنید را بنویسید در‌این‌حالت‌ خیلی راحت میتوانند شما‌را پیدا کرده و چمدان را برایتان بفرستند . همینطور خوبتر است قبلی از این که چمدانتان را ببندید یک عکس از محتویات آن بگیرید تا مدرکی برای ثابت داعیه به خدمه فرودگاه باشد چراکه بیشتر مواقع گم شده چمدان در به عبارتی فرودگاه رخداد می‌ افتد .

از توصیه‌های مستمر و کلیشه‌ای این که دو باره و سه باره چمدان‌ها را آنالیز نمائید . یا این که در‌صورتی‌که تعداد متعددی چمدان و ساک دارید قبلی از خروج از فرودگاه و

هجرت به کیش

اقلامی که در مهاجرت هوایی ممنوع است!


بعضا از مواد و اشیاء وجود دارا‌هستند که ورودشان نیز در بخش توشه و نیز کابین هواپیما ممنوع است . از جمله آنان مواد آتش‌زا , بیهوش کننده‌ها , اشکال مواد اسیدی و خورنده , کپسول‌های و اسپری‌های شیمیایی زیر فشار , گاز اشک‌آور و گاز مایع و … . بعضی دیگر از وسایل هم تنها برای ورود به کابین ممنوعیت دارا هستند نظیر اشکال سلاح‌های گرم , گونه های فشنگ‌ها , اشکال اشیاء غالب از جمله شیشه , شمشیر , قیچی و ازین قبیل اشیاء . به علاوه این‌ها , قوطی و بطری اسپری , گونه های كرم , شامپو , خمیردندان , حشره‌كش , موچین , اسپری یا این که ژل خوش‌بوكننده , اشکال ژل و اسپری حالت‌دهنده‌ی موی , بو , ناخن‌گیر , لاك ناخن و لاك پاک‌کن , در بطری بازكن , ابزار تعمیر , میل بافندگی و قلاب‌دوزی , داروهای ژلاتینی , قیچی پلاستیكی یا این که فلزی , ریش‌تراش و تیغ .

مقررات فرودگاهی


یک کدام از شرایطی که فرودگاه دارااست میزان مجاز وزن توشه وسایل و چمدان‌های شما است . یکی پروازهای دوست داستنی برای مسافرت به کیش , کیش ایر است . مسافران از شهرهای متفاوت با تنظیم بلیط هواپیما تهران کیش , شهر مشهد مقدس کیش و… با این ایرلاین به کیش مسافرت می نمایند و یا این که بعضی بسته بدون نقص مهاجرت را تنظیم می نمایند و با رزرو تور کیش از تهران , مشهد مقدس و . . هجرت هوایی خویش به‌این شهر را انجام می دهند . برای این مجموعه هواپیمایی , حداکثر وزن توشه تحویلی هر مسافر ( به غیر از توشه دستی مسافر ) به ازای هر مسافر بزرگسال یا این که بچه ۲۰ کیلوگرم و به ازای هر مسافر نوزاد ( تحت ۲ سال ) ۱۰ کیلوگرم است . افزون بر آن نوزادان می توانند یک کالسکه تاشو هم در توشه خویش داشته باشند و اشخاص ناتوان و علیل هم میتوانند علاوه بر توشه مجاز یک صندلی چرخ‌دار و یا این که هر وسیله مورد نیاز دیگر تا سقف ۲۰ کیلوگرم با خویش به همراه داشته باشند . همینطور با دقت به مقرررات بین‌المللی هر مسافر

منبع : آرشین پرواز


/ 0 نظر / 14 بازدید