نکات مهم سفر به باتومی

نکات هجرت به شهر ساحلی

شهر مجسمه عشق یکی خوشگل ترین و جالب ترین شهرهای گرجستان است که همگی ساله توریستان متعددی تور گرجستان را تعیین می نمایند . شما در شهر مجسمه تور گرجستان ارزان قیمت می‌توانید در سواحل دریای سیاه استراحت کرده و ادب بگیرید , از غذاهای گرجی لذت ببرید و بافرهنگ و مردمان گرجی آشنا گردید . در عین حالا میتوانید از جاذبه های متعدد آن دیدن کنید .


برای آشنایی رستوران های مجسمه عشق کلیک نمائید .

شرایط جغرافیایی شهر شهر ساحلی


شهر مجسمه عشق یکی‌از سابق ترین شهرهای گرجستان بوده که در سواحل دریای سیاه و در جنوب غربی گرجستان واقع شده‌است و بوسیله حرفه کوه های قفقاز محاصره گشته است . شهر مجسمه عشق دومی شهر بزرگ گرجستان به شمار می‌آید و مساحت حدودی 64 کیلومتر مربع را دربرگیرنده می شود . جمعیت کلی شهر مجسمه عشق حدود 165 هزار نفر است .


جهت رزرو تور مجسمه عشق عید باستانی با کارشناسان ما در آریو پرواز قرن در رابطه باشید .

داده ها همگانی شهر شهر ساحلی


در حین مورخ این شهر مدام به جهت حالت استراتژیک و ارگانیک خویش از سایر شهرها مختلفی بود . از قرن 18 , مجسمه عشق پایین سلطه عثمانی بوده و بعداز مبارزه ترکیه و روسیه قسمتی از گرجستان شد . 80 درصد مردمان ارتدکس و 20 درصد مابقی مردمان مجسمه عشق , مسلمان میباشند .


گویش قانونی شهر شهر ساحلی گرجستان , گرجی می‌باشد . با این‌که یک کدام از اعضا اتحادیه اروپا می‌باشد اما واحد مبلغی آن لاری اسم دارااست . با این وجود می توان علاوه بر لاری از دلار و یورو هم برای خرید و غیره در‌این شهر بهره مند شد .


ساعت قانونی این شهر به میزان نیم ساعت از کشور ایران جلوتر است .

آب و هوای شهر مجسمه عشق


شهر مجسمه عشق به دلیل قرار گیری در سواحل دریای سیاه , آب و هوایی نصفه مرطوب دریایی دارااست . میزان نسبی رطوبت هوا درین شهر 81 درصد می

هجرت به مجسمه عشق

نکات مسافرت به مجسمه عشق

شهر باتومی یکی قشنگ ترین و جذاب ترین شهرهای گرجستان است که همه ساله توریستان زیادی تور گرجستان را انتخاب میکنند . شما در شهر باتومی گرجستان میتوانید در سواحل دریای سیاه استراحت کرده و ادب بگیرید , از غذاهای گرجی لذت ببرید و متمدن و مردم گرجی آشنا شوید . در عین حال می توانید از جاذبه های متفاوت آن دیدن فرمائید .


برای شناخت رستوران های باتومی کلیک کنید .

موقعیت جغرافیایی شهر مجسمه عشق


شهر باتومی یکی دیرین ترین شهرهای گرجستان بوده که در سواحل دریای سیاه و در جنوب غربی گرجستان واقع شده است و به وسیله فن کوه های قفقاز محاصره گشته است . شهر باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان به شمار میاید و مساحت حدودی 64 کیلومتر مربع را مشتمل بر می شود . جمعیت کلی شهر شهر ساحلی حدود 165 هزار نفر است .


جهت رزرو تور باتومی نوروز با کارشناسان ما در آریو پرواز قرن درباره باشید .

اطلاعات همگانی شهر مجسمه عشق


در زمان تاریخ این شهر همیشه به جهت وضعیت استراتژیک و طبیعی خود از دیگر شهرها متفاوتی بود . از قرن 18 , باتومی تحت سلطه عثمانی بوده و پس از جنگ ترکیه و روسیه جزو گرجستان شد . 80 درصد مردم ارتدکس و 20 درصد مابقی مردم باتومی , مسلمان می باشند .


زبان رسمی شهر مجسمه عشق گرجستان , گرجی می باشد . با این که یکی‌از اعضا اتحادیه اروپا هست البته واحد پولی آن لاری نام دارد . با این حال می توان علاوه بر لاری از دلار و یورو نیز برای خرید و غیره درین شهر استفاده نمود .


ساعت رسمی این شهر به میزان نیم ساعت از کشور‌ایران جلوتر است .

آب و هوای شهر شهر ساحلی

راهنمای مسافرت به شهر ساحلی

از پر اسم و رسم ترین غذاهای گرجی می توان خاچاپوری , خینکالی , چخخبیلی و چیکن تاباکا را اسم موفقیت . معمولا می توان ذکر کرد هزینه هر نفر در یک رستوران معمولی و ارزان ارزش به صورت تقریبی 10 لاری می‌باشد . این مبلغ برای یک رستوران میانگین برای دو نفر مبلغ حدودی 35 لاری هست .


در هر حال غذاهای خیابانی زیاد لذیذ بوده و مخارج به نسبت تحت تری نسبت به رستوران ها خواهند داشت .

اتوبار در شهر شهر ساحلی


اتوبار همگانی در شهر شهر ساحلی امروزی نبوده و در عین حالا دوچندان ارزان است . برای گشت و گذار در شهر شهر ساحلی می‌توانید از آژانس های جان دار در مرحله شهر استعمال نمائید که مبلغ محل ورود 3 لاری داشته و به ازای هر کیلومتر 1 . 37 لاری اضافی اخذ می شود . علاوه بر آژانس می توان از مینی بوس ها و اتوبوس های باطن شهری استفاده کرد . مینی بوس های شهر مجسمه عشق پر اسم و رسم به مارشروتکا می باشند که در مرحله شهر چشم می گردند و نیاز نیست برای سوار شدن بدین مینی بوس ها حتما در پایانه ویژه ایستاده باشید . بلیط این وسیله باربری 1 لاری بوده که می توان از دکه های منحصر فروش بلیط یا این که خویش رانندگان هم تهیه و تنظیم نمود .

تور گرجستان نوروز 99

همینطور برای رفتن به شهر تفلیس اتوبوس های ویژه ای در لحاظ گرفته شده که vip بوده و دوچندان راحت میباشند .


برای رفتن به تفلیس از شهر شهر ساحلی می توان از روش قطار هم مبادرت نمود . قطارهای شبانه که در بین تفلیس و شهر ساحلی در رفت وآمد می‌باشند به طور معمول ساعت 22 : 25 تکان کرده و صبح روز سپس ساعت 7 به مقصد می رسند .

سرویس ها سیم کارت در شهر شهر ساحلی

شما می‌توانید در هنگام ورود به مجسمه عشق از فرودگاه و بادجه منحصر فروش سیم کارت , سیم کارتی بدون پول با


/ 0 نظر / 19 بازدید