ایرانگردی در نوروز

روزهای آخری اسفندماه آکنده از جنجال و جنب و جوش و خرید است که پیام آور تازه شدن و سرسبزی است و در‌این فی مابین بازار تورهای مسافرتی داغ است و بیشتر اشخاص برای استراحت و تفریح در روزها عید نوروز مهاجرت را گزینش می نمایند .

هجرت یکی تفریحات پربازدید فی مابین خانواده هاست که با دقت به این‌که مرز و بوم عزیزمان کشور ایران قشنگ و پر‌از جاذبه ی جالب است , هر نقطه آن برای توریسم ایده ال است .

کشور ایران در چهار فصل زیباست و چنانچه قصد ایرانگردی در عید باستانی را دارید تعیین های متعددی را پیش رو دارید . با دقت به این‌که عید باستانی بزرگ‌ترین عید ایرانیان است و شهرهای گوناگون درین روزها شور و اکنون دیگری دارااست به معرفی شهرها و هدف های دیدنی برای ایرانگردی در عید باستانی می‌پردازیم .

پیش از این‌که به معرفی هدف های توریسم بپردازیم , گفتنی است که مهاجرت زمینی یا این که هجرت با خودروی فردی در تعطیلات عید نوروز ممکن است مشکلاتی را داشته باشد و در حالتی که که قصد مهاجرت هوایی را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تورهای نوروزی آرشین پرواز را برای این که سفری راحت و ایده آل داشته باشید گزینش فرمایید .

سال هاست که دیگر مسافران برای تماشای آبی رنگ دریا به شهرهای شمالی کشورمان بسنده نمی‌کنند و جزیره ها جنوبی کشورمان را برای تفریح و گشت و گذار گزینش می نمایند .

جزیره خوشگل و جذاب کیش یکی هدف های پر بازدید بین تورهای داخلی است , کیش شایسته ترین مورد برای تفریح و گردش است .

گفتنی است که‌این جزیره تفریحی ترین و توریستی ترین حوزه‌ در جمهوری اسلامی ایران است و می توان خاطرنشان کرد مسافران متعددی بارها و بارها برای تفریح به‌این جزیره مسافرت می نمایند .

با رزرو تور کیش عید باستانی 99 , می‌توانید با اعتنا به میزان دارایی ی سفرتان اقامتی گران قیمت و امروزی یا این که ارزان و به صرفه.


بعد از جزیره ی کیش , تور قشم یک کدام از هدف های جالب برای ایرانگردان و فضای سبز گردان است . این جزیره ی قشنگ اصلی ترین جزیره ی خلیج عجم است که جاذبه های متعددی برای دیدن داراست , به طوریکه در‌صورتی‌که یک هفته نیز درین جزیره بمانید زمان کم میاورید . جزیره ی قشم جاذبه های بی نظیری را در خویش دارااست به طوریکه مثال های شبیه آن در مجموعه کشور ها ایالات متحده موجود است .

گفتنی است که‌این جزیره آهسته و بکر است , همینطور در سواحل آن می‌توانید به تفریحات آبی‌رنگ بپردازید . دراین‌صورت تور قشم عید باستانی 99 میتواند تجربه ی سفری یاد انگیز برای عید امسالتان باشد .

مشهد مقدس به یمن وجود ضریح امام رضا در بیشتر روزهای سال صاحب خانه مسافران و زائران آن حضرت هست . عشاق امام هشتم اکثر اوقات ترجیح می دهند که لحظه ی تحویل سال را در بقعه امام بخشندگی ها گردهم آیند . به این ترتیب چنانچه شما نیز میخواهید برای عید همین سال به مشهد مقدس مسافرت نمایید , تورهای شهر مشهد مقدس ویژه عید باستانی 99 را از بازه ها قبلی رزرو نمائید .

این شهر در لیست شهرهای لبریز گردش گر موجود هست و حتمی است بدانید که با مهاجرت به‌این شهر علاوه بر مسافرت زیارتی و معنوی می‌توانید از جاذبه های تاریخی و ارگانیک این شهر دیدن فرمائید .

یکی شادی بخش ترین سفرها برای ایرانگردان هجرت نوروزی به شهر چابهار است , این شهر دارای اسم و رسم به فردوس گمشده دربین گردشگران است . بخاطر آب و هوای بهاری و معتدل آن به چهار فصل بهار آوازه دارااست و صرفا بندر اقیانوسی کشور‌ایران است , کوه‌های تاریخی شهبازبند و قبرستان جن در روستای تاریخی تیس و تالاب صورتی رنگ لیپار قسمتی از جاذبه های جذاب این شهر است .

اگر قصد مهاجرت به چابهار را دارید , می‌توانید به تارنما ماشین کرایه ای مسافرتی آرشین پرواز رجوع‌نمایید و تور مطلوب خویش را رزرو فرمائید .

منبع: سایت ایسکانیوز


/ 0 نظر / 40 بازدید