مراکز خرید بندر انزلی

بندر انزلی در استان گیلان وسیع ترین بندر در شمال جمهوری اسلامی ایران میباشد. این شهر میهن نیلوفرهای آبی رنگ میباشد و چیزی که‌این بندر را فوق العاده کرده، رزرو تور کیش لحظه آخری و بازدید از سواحل قشنگ، طبیعت سرسبز، مردم خونگرم، صنعت های دستی فراوان و تولیدات کشاورزی نو میباشد. علاوه بر جاذبه های توریسمِ این شهر، مجتمع‌های تجاری، بازارهای سنتی و مرکزها خرید متعددی هم در بندر انزلی موجود است. این مرکزها خرید با باکیفیت، قیمت ارزان و تنوع شایان توجه کالاها توانسته‌اند سالانه تعداد متعددی گردش گر و مسافر را برای تفریح و خرید راهی این شهر نمایند. درپی شایسته ترین مرکزها خرید بندر انزلی لیست شده‌است، با ما یاور باشید تا باهم لذت پاساژگردی در کنار کنار دریا دریای کاسپین را کشف کنیم.

گر در پی راس خرید شیک در حیطه آزاد بندر انزلی می‌باشید، پاساژ ونوس یک آیتم مطلوب میباشد. این راس تجاری با داشتن یکسری طبقه، بیشتراز 800 دکان و شایسته ترین تجهیزات رفاهی همچون کافی شاپ، رستوران، نمازخانه، خزانه و غیره پذیرای خریداران و مسافران میباشد. شما می توانید کالاهای فرنگی و اهل ایران همچون کیف، کفش، جامه، اسباب و اثاث آرایش و پیرایش، وسایل تزئینی، خوراکی و آب میوه‌های مجاز را با قیمت ارزان خریداری فرمایید.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، کیلومتر پنج جاده زیباکنار، حیطه آزاد انزلی.

۲. بازار کاسپین

یکی‌از شایسته ترین مرکز ها خرید بندر انزلی، بازار کاسپین میباشد که در کنار حاشیه دریا قراردارد. به علت قرار به دست آوردن این راس خرید در بخش ها آزاد بندر انزلی، این قابلیت برای خریداران موجود هست که کالاهایی با دست‌کم معیار هزینه گمرکی را خریداری نمایند.


درین بازار شما می توانید اشکال کالاها پوشک، طعام، اسباب تزئینی خانه، اسباب و اثاث پیرایش و غیره خریداری فرمایید. همینطور اجناس روسی به وفور در اینجا یافت میشود. به علت حضور زیاد خریداران و عوام مردم در‌این بازار، تجهیزات رفاهی دیگری همچون کافی شاپ، رستوران، توالت، بوستان، پارکینگ و دیگر مورد ها در‌این راس خرید ارائه شده‌است.


نشانی: استان گیلان، بندرانزلی، خیابان مطهری، بعداز بازار فردوس.

۳. بازار فردوس


یکی از دیگر از بازارهای نا مرتب رزرو تور قشم لحظه آخری بندر انزلی، بازار بهشت میباشد و ولی به علت وجود کالاهای فرنگی که از همسایگان شمالی کشور‌ایران صادر می شوند، این بازار به بازار روس‌ها نیز مشهور میباشد. این بازار با راهروهای پیچ در پیچ آکنده‌از دکان، با اجناس فرنگی و با قیمت ارزان سالانه پذیرای مردم و خریداران میباشد.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، خیابان مطهری، اولِ خیابان ورزش.

۴. مجتمع تجاری پارادایس


یکی‌از وسیع ترین مرکزها خرید بندر انزلی راس تفریجی و تجاری پارادایس میباشد. درین مجتمع اشکال پوشاک، اسباب جانبی گوشی، وسائل تزئینی، طلا و جواهرات و غیره یافت میگردد. بخش تلفن همراه و سرویس ها کامپیوتر در طبقه تحت همکف واقع شده‌است. برای خرید طلا و جواهرات به طبقه همکف رجوع کنید. برای خرید پوشاک فروشگاه‌های اکثری در طبقه نخستین و دوم موجود هست. کافی شاپ و کلوپ‌های بازی و تفریحی در طبقه پایان قرار دارا‌هستند.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، خیابان سپه.

۵. بازار گیلار

یکی‌از بازارهای بزرگ و سابق در بندر انزلی، بازار گیلار میباشد این بازار در سه طبقه و به طور سرپوشیده با غرفه‌های به هم متصل، پباده سازی شده‌است. در‌این بازار اشکال اجناس البسه، اسباب و اثاث دکوری، صنعت های دستی، وسایل خانه و غیره یافت میگردد. یکی مزیت‌های این بازار وجود امکاناتی همچون، پارکینگ، بوستان طفل، رستوران میباشد. در فیض خریداران با آسودگی بی نقص از بها و دور و اطراف مطلوب بازار میتوانند خرید نمایند.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، بعداز روستای طالب آباد، جنب دانش گاه آزاد اسلامی.

۶. بازار پهناور سپه

در برنامه مهاجرت خویش به بندر انزلی، رفتن به خیابان سپه و خرید کردن در بازار وسیع سپه را در حیث بگیرید. این بازار یکی بازارهای کهن بندر انزلی میباشد که برای سال های زیاد پذیرای گردشگران و خریداران میباشد و این روزهای هم یکی‌از دیدنی‌ترین مرکزها خرید بندر انزلی به حساب می آید.


این بازار اینک سنگ فرش شده‌است و اذن تردد خودرو دراین جا نیست، به همین عامل گام زدن، دیدن و خرید کردن از مغازهای این بازار شادی بخش میباشد. در حوالی این بازار و خیابان سپه ساختمان و بناهای دیرین شهر انزلی، همچون ساختمان خزانه روس، منزل دیرین سیف ازاد، ساختمان بلند ساعت، قابل رویت میباشد. در‌این بازار محصولاتی همچون ماهی، میوه‌های جدید، پوشاک، طلا و جواهرات، صنعت های دستی گیلان و غیره عرضه می شود.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، میدان امام خمینی، خیابان سپه.

۷. روز شنبه بازار

در شمال کشور ایران و شهرهای گوناگون کشور‌ایران بازارهایی میباشند که در روز یگانه از هفته در مکان خاصی دایر میشوند و عموما مردم مستقر به فروش تولیدات خویش می‌‌پردازند. در بندر انزلی روز شنبه بازار با عمر هفتاد ساله در روزهای روز شنبه در پارکینگی وسیع بنا شده در خیابان نواب صفوی فعال میباشد. اما پیش از این خیابان میرزاکوچک خان مکان استقرار برای روز شنبه بازار بود اما مدتی میباشد این بازار به‌این خیابان انتقال پیدا نموده است. درین بازار بخش اعظمی از مردمان ساکن و روستایی محصول ها خویش همچون ماهی، میوه، سبزی، رب، ترشیجات، تخم مرغ، صنعت های دستی، حصیر، زنبیل و غیره می فروشند. روز شنبه بازار انزلی همانند دیگر بازارهای سنتی هفتگی برای گردشگران دیدنی میباشد و درین بازارها می‌اقتدار تولیدات نو و صنعت های دستی متعددی پیدا کرد.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، خیابان نواب صفوی.

۸. بازار کپورچال

دیگر بازار هفتگی در بندر انزلی بازار کپورچال میباشد که هر دو‌شنبه دایر میباشد. این بازار در 21 کیلومتری بندر انزلی در جوار دریای مدیترانه واقع شده‌است. عمده کالا این بازار ماهی میباشد و صیادان با صید روز برای بازار کپورچال، جدید‌ترین و متنوع‌ترین ماهی‌ها را در دست خریداران قرار می دهند. به همین ادله دیگر اسم این بازار، بازار ماهی نیز میباشد. دیگر تولیدات صیفیجات، میوه، حصیر، صنعت های دستی، تره توشه، لبنیات و اغلام غیر خوراکی میباشد.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، 21 کیلومتری جاده انزلی به آستارا.

۹. راس خرید ستاره شمال

پاساژ ستاره شمالی، یک راس خرید نو تاسیس و امروزی در بندر انزلی میباشد. این مکان با 21000 متر مربع و شش طبقه، فروشگاه‌ها و مغازه‌های متعددی را در خویش جای داده میباشد. در طبقه همکف و نخستین 480 باب فروشگاه موجود است. سویت‌های اداری و تالار اجتماعات در طبقه دوم میباشد و سویت‌های اداری اقامتی در طبقه سوم و چهارم این مجتمع قرار دارا هستند. رستوران این موسسه در طبقه پایان واقع شده‌است و به علت نمای شیشه‌ای آن چشم انداز زیبایی از حریم پاساژ قابل روءیت میباشد. درین پاساژ پهناور کلیه محصول ها، جامه، گل و گیاه، اثاثیه بازی، وسایل خونه و غیره فروخته میگردد.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، ناحیه آزاد بندر انزلی.

۱۰. بازار ساحلی آسیای وسط


برای لذت خرید در کنار کنار دریا، بازار ساحلی آسیای وسط آیتم بسیار خیر و خوبی میباشد. این بازار در جاده انزلی به رضوانشهر در کنار کنار دریا واقع شده‌است و اشکال تولیدها پوشاک، تزیینی خانه، صنعت های دستی و غیره یافت میشود. به جهت وضعیت مطلوب، تولیدها متنوع با قیمت ارزان، پارکینگ بدون پول سالانه گردشگران متعددی برای خرید به‌این بازار مراجعه می کنند.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، جاده انزلی رضوانشهر، نرسیده به هتل سپید کنار.

۱۱. بازار ماهی

سوغات مشهور بندر انزلی، ماهی میباشد. برای خرید ماهی جدید و با تنوع زیاد میتوانید به بازار ماهی بندر انزلی رجوع‌کنید. این بازار در تحت پل انزلی واقع گردیده و اشکال دست فروش‌ها و غرفه‌های کهن برای فروش ماهی موجود است.


نشانی: استان گیلان، بندر انزلی، ذیل پل انزلی.

۱۲. راءس تجاری هپی مارت

در‌صورتی‌که دوست دارید در فضای امروزی با تعداد متعددی فروشگاه و تنوع اجناس در ناحیه آزاد انزلی خرید نمائید، مجتمع تجاری هپی مارت آیتم خیر میباشد. این مجتمع جدید تاسیس، 4200 متر فضای فروشگاهی، یک‌سری دکان پهناور و فروشگاه‌های کوچک، رستوران شیک، تجهیزات تفریحی، پارکینگ داراست. دارنده 6 طبقه می باشد که طبقات همکف تا سوم تجاری میباشند، طبقه چهارم فود کورت میباشد. بام رستوران و فضای روف تاپ در طبقه پایان واقع شده‌است.

منبع : آژانس مسافرتی آرشین پرواز/ 0 نظر / 3 بازدید